Alis Advocaten - Nieuwsupdate Alis Advocaten

Nieuwsupdate Alis Advocaten

Over ons team

Sinds deze maand vervoegt Amber Lenaerts ons kantoor.  Als paralegal/rechtspracticus ondersteunt zij de advocaten in hun juridische werk en zij neemt het volledige office management voor haar rekening.  Zij is ook degene die het nieuwe incasso-luik behandelt. 

Heb je zin om ook deel uit te maken van ons team?  Wij zijn op zoek naar een advocaat-medewerker met ervaring in het ondernemingsrecht.  Kennis van het arbeidsrecht en/of fiscaal recht is een pluspunt. Geïnteresseerd? Neem contact met ons op via https://www.alisadvocaten.be/nl/contact/

 

Leer alles over onze nieuwe incasso!

Voor het invorderen van uw onbetaalde facturen, hebben we een interessante samenwerking opgezet.   Zo zijn wij in staat om uw facturen op een zo efficiënt mogelijke manier in te vorderen.

Op vrijdag 25 september 2020 wordt deze nieuwe incasso-procedure in tien minuten voorgesteld door Mr. Lieselot Seghers tijdens een online meeting van BNI B-Oost.    U kan deze meeting (gratis) bijwonen. U dient u wel te registreren via deze link (in te loggen om 06:40u – einde voorzien tegen 08:30u): https://bni-antwerpen.be/antwerpen-bni-b-oost-(wommelgem)/nl/visitorregistration?chapterId=13068