Alis Advocaten - Nieuwsupdate Alis Advocaten

Nieuwsupdate Alis Advocaten

Over ons team

Sinds november wordt ons team versterkt door een nieuwe enthousiaste medewerkster: Katrien Vanderheyden. Als office manager is zij verantwoordelijk voor het efficiƫnt laten functioneren van het kantoor. Met haar jarenlange ervaring als administratieve duizendpoot in andere sectoren, vindt Katrien nu een nieuwe uitdaging die perfect bij haar past. Als actief, positief ingesteld en betrouwbaar manusje-van-alles voelt Katrien zich op en top met haar breed takenpakket in de open en constructieve cultuur van Alis Advocaten. Deze teamspeler met zin voor verantwoordelijkheid draagt graag haar steentje bij en geeft maar al te graag extra ondersteuning in dit soepel draaiend advocatenkantoor in hartje Antwerpen.